Bransoletka z tygrysim okiem

Moja siostra niedługo będzie obchodzić swoje dwudzieste ósme urodziny. Z tej okazji chcę kupić jej coś wyjątkowego. Siostra bardzo lubi różnego rodzaju biżuterię, więc postanowiłam rozejrzeć się za jakąś oryginalną i niepowtarzalną bransoletką lub kolczykami.

Oryginalna bransoletka z kamieni

bransoletka tygrysie okoMoja siostra bardzo lubi naturalne materiały. Ma w swojej szkatułce dużo biżuterii z naturalnymi elementami. Między innymi kolczyki z kamieniami szlachetnymi. Od wieków ludzie zachwycali się pięknem naturalnych minerałów. Aby cieszyć się ich widokiem na co dzień zaczęto tworzyć biżuterię zawierającą oprócz metali szlachetnych obrobione minerały. Wiele z kamieni jakie możemy spotkać ma przypisane dobroczynne właściwości dla organizmu ludzkiego. Kamienie wpływają pozytywnie zarówno na ciało jak i umysł. Podczas poszukiwań w oko wpadła mi bransoletka tygrysie oko. Kamień nazwę tygrysiego oka zawdzięcza unikatowemu efektowi. Tygrysie oko charakteryzuje się dwoma kolorami błyszczącymi brązem i głęboką żółcią. Kamień ma kolor oka tygrysa, a wrażenie to potęgowane jest gdy od kamienia odbija się światło. Kolorowe smugi idealnie odwzorowują tygrysie dzikie oko. Kamień ten oprócz swego wyjątkowego wyglądu posiada również według wierzeń magiczne mocne i chroni przed urokami. Sprawdza się jako amulet oraz przyciąga no posiadacza sukces i bogactwo. Tygrysie oko to minerał przynoszący radość i szczęście. Jego noszenie zapewnia nam dobry nastrój oraz wzmacnia siłę woli. Oryginalny wygląd bransoletki z pewnością przyciągnie uwagę wielu i zachęci do zakupienia. Mnie kamienie te bardzo urzekły. Mam nadzieję że tak jak mi bransoletka spodoba się mojej siostrze.

Bransoletka z pięknymi kamieniami o głębokich przyciągających wzrok kolorach brązu i żółci doskonale pasuje do różnego rodzaju stylizacji. Można ją nosić zarówno na nieformalne spotkania jaki i do pracy i na rożne inne uroczystości. Brąz i żółć podkreśla też doskonale karnację, a przy opalonej skórze wygląda zjawiskowo.