Jaki regał zakupić do piekarni?

Pieczywo pragniemy codziennie mieć świeże, a kiedy się wybieramy po nie do sklepu zależy nam, aby każde było dobrze widoczne. Dobre pieczywo to przede wszystkim wykonane z dobrych składników. Jednak oczywiście ich wygląd w sklepie też dla klienta jest bardzo ważny. Im ładniej pieczywo wyłożone tym bardziej zachęca do kupna.

Modne regały na chleb

regał na pieczywo do sklepuOczywiście sklepy dokładają wszelkich starań do tego żeby każdy miał dostęp do pieczywa którym jest zainteresowany. Pomoga w tym regał na pieczywo do sklepu, który posiada różnego rodzaju szafki lub szuflady z przezroczystą szybką. Nie tylko widzimy pieczywo, ale również jego cenę i skład. Każde pieczywo jest wówczas na takim regale ułożone pod względem z jakiej jest maki. Również oddzielone są bułki słodkie od zwykłych. Półki są przejrzyste i tak żeby wszystko się w nich zmieściło. Pozwalają na podział pieczywa w taki sposób, żeby klient mógł sobie przejrzeć pieczywo bez konieczności przekładania w poszukiwaniu takiego jak lubi. Oczywiście wszystko jest zgodnie ze standardami. Zawarte w półkach szyby zabezpieczają nasze pieczywo przed, owadami a równocześnie przed schnięciem bułek czy chleba. Dzięki takiej ochronie i tego, że są wykonane półki z drewna dobrej jakości nasze pieczywo długo pozostaje świeże i pachnące. Ważnym elementem jest na takich półkach to, że przede wszystkim pieczywo ma napis, dzięki czemu jest widoczny dla klienta. Są to regały dzięki którym jest łatwiejsza ekspozycja towaru, bo nie musimy umieszczać w kilku miejscach pieczywa i zmniejszać jego ilość, a całkiem odwrotnie. Wiemy, że klienci miewają różne potrzeby i często w swoim ulubionym sklepie szukają ulubionego pieczywa.

Także jak już napisaliśmy wcześniej półki na pieczywo zawsze są dobrym rozwiązaniem do ekspozycji towaru. Bowiem pieczywo na takich półkach o wiele lepiej wygląda i zachęca do zakupu niż kiedy, by leżało gdzieś na blacie czy w kartonikach.