Przytulanka z dużymi oczami

Przytulanki są stworzone z myślą o dzieciach, bo to one uwielbiają się do nich tulić w dzień i w nocy oraz zawsze wtedy kiedy czuja się źle. Ukochany miś może dać tyle radości co żadna inna zabawka. Warto aby dziecko posiadało swoją ulubioną maskotkę, którą będzie wszędzie ze sobą zabierać.

Jakie maskotki są najlepsze dla małych dzieci?

maskotka z dużymi oczamiDzieci potrafią się bawić zabawkami do 10 roku życia, a niektóre nie wyrastają z tego nawet do starości. Maskotki sprawiają radość, dają ukojenie w chwili gorzkiego płaczu a nawet pomagają zasnąć. Kiedy mały tuptuś rozpoczyna zwiedzanie świata na dwóch nóżkach, często zabiera ze sobą ulubioną zabawkę, z którą odkrywa nieznane tereny. Dzieci uwielbiają zwracać uwagę na różne szczegóły i detale otaczającego je świata i przedmiotów. Maskotka z dużymi oczami z pewnością zainteresuje małego ciekawskiego. Ważne aby oczka były mocno przyszyte lub przyklejone do pluszaka, żeby dziecko nie mogło ich oderwać. Dostępne na rynku maskotki podlegają ścisłym kontrolom, które mają na celu wyeliminować ze sklepów te niebezpieczne dla dziecka i dać rodzicom poczucie pewności,że te, które kupują nie wyrządzą krzywdy ich maleństwu. Przytulankę należy dobrać wielkościowo do wieku dziecka no i oczywiście upodobań. Są dostępne interaktywne zabawki, które poza zabawą też uczą małego człowieka i stymulują do rozwoju. Dzieciństwo to beztroski czas w którym prawie cały dzień spędzamy na zabawach i poznawaniu środowiska w jakim przyszło nas żyć. Zabawki imitujące zwierzątka z dużymi oczkami będą świetna zabawką dla dzieci do lat 4.

Zamiast tableta czy komputera, lepiej dać małemu dziecku przyjemną w dotyku maskotkę, która zostanie z nim na długie lata i będzie ją wspominać jako dorosły człowiek. Przytulanie się jest miła czynnością a dzieci o tym najlepiej wiedzą,