Sufit z nadrukiem do nowoczesnego wnętrza

Uwielbiam oryginalne miejsca, które wyglądają ciekawie i są jednocześnie komfortowe. Postanowiłam właśnie w taki sposób urządzić swoje mieszkanie. Miałam nadzieję, że uda mi się wszystkie wnętrza dopasować do swoich potrzeb. Postawiłam na nowoczesny styl, który łączy oryginalne formy z funkcjonalnością.

Nowoczesne wnętrze z oryginalnym sufitem

nowoczesny sufity z nadrukiemSalon jest pomieszczeniem, w którym spędzam najwięcej czasu. Chciałam, by łączył w sobie oryginalną estetykę z wygodą, bym jak najlepiej się w nim czuła. To właśnie tutaj będę również przyjmować gości, dlatego zależało mi na tym, by wnętrze to robiło na nich dobre wrażenie. Zdecydowałam się na nowoczesny sufity z nadrukiem. Takie rozwiązanie od dawna bardzo mi się podobało, ponieważ wygląda naprawdę ciekawie. Mogłam sobie wybrać nadruk, jaki według mnie najlepiej wkomponuje się w aranżację. Pomieszczenie to nie należy do największych, dlatego uznałam, że najlepszym pomysłem będzie wybór takiego wzoru, który optycznie go powiększy. Zastosowanie odpowiedniej perspektywy sprawia, że patrząc na taki obraz człowiek czuje się, jakby miał nad sobą sporą przestrzeń. Właśnie na takim efekcie mi zależało. Dosyć szybko udało mi się znaleźć odpowiedni motyw, który bardzo mi się spodobał i wkomponował się w nowoczesną estetykę pomieszczenia. Głębokie barwy sprawiają, że nadruk wygląda naprawdę świetnie. Mój salon wydaje się być większy, a przy okazji dzięki takiemu sufitowi stał się o wiele ciekawszy.

Czasami wybór jednego elementu może zaważyć na ogólnym charakterze aranżacji. Cieszę się, że udało mi się znaleźć sposób na to, by stworzyć sobie taki salon, który łączy ciekawy styl z praktycznością. Sufit opatrzony oryginalnym nadrukiem był strzałem w dziesiątkę. Uwielbiam na niego patrzeć, kiedy odpoczywam w swoim salonie.